11-й тур. Сельта 1: 5 Валенсія

Голи: Алькасер 13 '- 0: 1, Аугусто Фернандес 24' - 1: 1, Парехо 45 '- 1: 2, Алькасер 46' - 1: 3, Парехо 64 '- 1: 4, Мустафі 79' - 1: 5

Сельта: Серхіо Альварес, Мальо, Серхі Гомес, Фонтас, Хонні Кастро, Васс (Радо 67 '), Аугусто Фернандес, Пабло Ернандес, Орельяна (Дражіч 83'), Яго аспасиев (Гуідетті 74 '), Ноліто

Запасні: Нестор, Планас, Мадінда, Бонгонда

Валенсія: Жауме Доменек, Барраган, Мустафі, Везу, Гайя, Пареха (Данило 81 '), Хаві Фуего, Гомеш, Канселье, Алькасер (Пьятті 68'), Баккал (Санті Міна 52 ')

Запасні: Йоель, Адерлан Сантос, Орбан, Де Поль

Попередження: Аугусто Фернандес 73 '- Хаві Фуего 27', Гайя 37 ', Мустафі 50'

Суддя: Іньякі Гаррідо.

07 листопада. Стадіон Балаідос.

У зустрічі цих команд в минулому сезоні, навіть на Балаідосе, Валенсія була б очевидним фаворитом. Зараз же до гри Лос Чес підходили в ранзі відвертого аутсайдера, а їхня перемога стала б для всіх великою несподіванкою. Команду Нуну Ешпіріту Санту продовжує серйозно лихоманити, чому підтвердження результат останньої гри - в Лізі чемпіонів Валенсія поступилася Гент. У чемпіонаті справи у команди йдуть ще не так погано, як могли б йти - 11-й тур Кажани зустріли на сьомій сходинці. Крім того, Нуну не може весь час розраховувати на тих чи інших футболістів через травми або дискваліфікації.

У його сьогоднішнього візаві Едуардо Беріццо ситуація була набагато краще. По-перше, Сельта в цьому сезоні йде в лідируючій групі, по-друге, Аугусто Фернандес, відбувши дискваліфікацію, дав можливість тренеру розраховувати на всіх найсильніших виконавців. Непогано розпочавши поєдинок, галісійці не створили на старті жодного моменту, а на тринадцятій хвилині взагалі пропустили. Дані Парехо зробив класний розрізний пас на Алькасара, вивівши того в штрафний на ударну позицію, і Пако точно пробив в кут.

Довго відповіді від Сельти чекати не довелося, проте гол Пабло Ернандеса був не зарахований через офсайд. Втім, на двадцять четвертій хвилині галісійці свого-таки добилися і рахунок зрівняли. Після навісу з кутового і відразу декількох ударів по м'ячу головою Васс скинув на Аугусто Фернандеса, який сильно з пари метрів пробив головою. Здавалося, що особливих шансів у Валенсії вже не буде на успішний результат. Сельта грала краще, створювала непогані, нехай і не ідеальні, моменти. Тим дивовижніше став другий м'яч гостей на останній хвилині першого тайму - Дані Парехо шикарно виконав штрафний метрів з двадцяти, перекинувши стінку.

Більш того, на самому старті тайму другого Валенсія забила третій гол. Хонні жахливо помилився на своїй половині поля, віддаючи пас назад, вивів Алькасера на побачення з Серхіо і форвард гостей не схибив - 1: 3. Футболістам Сельти страшенно не щастило: селестес грали краще за суперника, виглядали набагато зібраніше, але в атаці у них не виходило.На шестидесятих хвилині, наприклад, аспасиев пробив в штангу, на добивання прагнув Ноліто і був в секунді від того, щоб забити у порожні ворота, але Жауме Доменек в фантастичному стрибку вибив м'яч у нього з-під ніг. Через хвилину все той же аспасиев бив після розіграшу кутового, але з стрічки м'яч вибили захисники.

Валенсія ж в єдиній своїй атаці забила четвертий. Оборона Сельти провалилася, Алькасер вивів на ударну позицію Дані Парехо і капітан з меж штрафного майданчика зробив дубль. Сельта в цей вечір настільки не щастило, що і п'ятий м'яч гостей не став несподіванкою: на подачу з правого флангу від Дані Парехо (кращого гравця матчу!) Відгукнувся Шкодран Мустафі і відзначив своє повернення на поле після дискваліфікації голом.

5: 1 - перемога Валенсії!

СТАТИСТИКА МАТЧУ:

Сельта - Валенсія 1-5

Кращий гравець матчу

Жауме Доменек Антоніо Барраган Шкодран Мустафі Рубен Везу Хосе Гайя Хаві Фуего Андре Гомеш Даніель Пареха Жоау Канселье Закарія Баккалі Пако Алькасер Санті Міна Пабло П'ятті Данило Барбоса Я не дивився матч / Мені нема кого виділити